Без категория

Блогъри ще рекламират туризма ни

Блогъри ще бъдат привличани да рекламират България като туристическа дестинация. Това стана ясно по време на представянето на поредния форум Go2Balkans, което ще се проведе в София на 17 и 18 октомври.

Свидна Динева от Асоциацията на българските туроператори и туристически агенти (АБТТА), съобщи за „Монитор”, че повечето блогъри, които са потвърдили участието си в проявата са от Европа. По думите й това се прави за първи път на форумаи със сигурност ще има положителен ефект за туризма ни, защото те ще са живата ни и непрекъсната реклама навън с публикациите си в Интернет, информира в.Монитор. „Вече са потвърдили участието си блогъри от България и Великобритания, а в края на седмицата ще стане ясно колко общо ще са от чужбина. Поканата към тях е отправена и чрез международната им асоциация”, поясни тя.

 

 

 

financebg.com

 

Вашият коментар