ЕС

Представители на „тройката“ отново в Гърция

В Атина днес се завръщат представителите на тройката кредиторина Гърция, за да продължат проверката на реформите, извършвани от правителството.

Председателят на еврогрупатаЙерун Дейселблумзаяви, че въпросът за облекчаването на гръцкия дълг, е на масата на преговорите.

Вашият коментар